top of page

Малі архітектурні форми

   Компанія Бетон Груп  пропонує великий вибір вуличних меблів і малих архітектурних форм (МАФ), які виготовлені  з архітектурного бетону (каменю) розробленого спеціально для виготовлення декору та меблів. При його виготовленні не використовуються штучні смоли, тільки натуральний матеріал,  це робить його абсолютно безпечним.  Експлуатаційний термін таких меблів не менше  50 років, на бетоні не накопичується пил та бруд. 

Великий асортимент виробів  допоможе Вам втілити в життя Ваші проекти та ідеї:

   Лавки – це прекрасний предмет оформлення  інтер"єру,  присутність  лавки в саду чи в парку робить його затишним,  привабливим для відпочинку.

  Урна для сміття - не тільки забезпечить  чистоту  території але й може буде прикрасою.

   Антипаркувальні бетонні вироби –  являються технічним засобом для перешкоджання наїзду транспортних засобів на тротуари, газони, площі, пішохідні та велосипедні доріжки.

   Тенісні і шахові столи – зроблять  відпочинок на свіжому повітрі активним  і корисним для Вас і Ваших рідних.

   А наші мангали стануть  невід"ємною частиною Вашого відпочинку на природі і допоможуть Вам приготувати найсмачніші страви на вогні.

   Також ми можемо виготовити  будь  який бетонний виріб по Вашому замовленню. Покриття виробів може бути пофарбоване,  покрите мармуровою крихтою. Ми надаємо послуги  доставки  і монтажу виробів на об"єктах.

    Більш детальна інформація та опис виробів є на нашому сайті: https://www.betontime.biz/shop

 

 

 

Олена, менеджер зі збуту МАФ

+380956360072

bottom of page